Serwis komputerowy sprzętu IT

Komsys > Service > Serwis komputerowy sprzętu IT

Serwis komputerowy sprzętu IT

Usługa serwisu komputerowego to ważne rozwiązanie dla firm i osób prywatnych, które korzystają z urządzeń komputerowych. Profesjonalny serwis komputerowy może pomóc w rozwiązaniu wielu problemów związanych z funkcjonowaniem sprzętu, zwiększeniu jego wydajności oraz poprawie bezpieczeństwa.

Usługa serwisu komputerowego obejmuje przede wszystkim:

  • Naprawę i konserwację komputerów - profesjonalny serwis komputerowy oferuje kompleksową naprawę i konserwację urządzeń komputerowych, w tym naprawę uszkodzeń sprzętowych, wymianę uszkodzonych podzespołów oraz instalację najnowszych sterowników.

  • Diagnostykę i usuwanie wirusów - serwis komputerowy zajmuje się także diagnostyką komputerów, w tym wykrywaniem i usuwaniem szkodliwego oprogramowania, takiego jak wirusy, trojany czy ransomware.                                          

  • Instalację i konfigurację oprogramowania - serwis komputerowy pomaga w instalacji i konfiguracji oprogramowania, w tym systemów operacyjnych, pakietów biurowych, programów antywirusowych i wielu innych

  • Konfigurację sieci - specjaliści serwisu komputerowego zajmują się także konfiguracją sieci, w tym ustawianiem routerów, serwerów i rozwiązywaniem problemów związanych z połączeniami internetowymi.

  • Ochronę danych - serwis komputerowy oferuje również usługi związane z ochroną danych, takie jak backup i przywracanie danych, szyfrowanie dysków czy tworzenie kopii zapasowych.

Usługa serwisu komputerowego to rozwiązanie, które pozwala na szybką naprawę problemów związanych z komputerem, zwiększenie jego wydajności oraz poprawę bezpieczeństwa. Profesjonalny serwis komputerowy to gwarancja fachowej i skutecznej pomocy, a także oszczędność czasu i pieniędzy.

Masz pytania do usługi ?

Zadzwoń

+32 722 05 80

Napisz

biuro@komsys.pl

Chcesz zamówić usługę ?

Skontaktuj się z nami

Omówimy szczegóły naszej usługi

Zapoznaj się z ofertą

Przygotujemy indywidualną ofertę

Zaakceptuj otrzymaną ofertę

Podpiszemy umowę i zaczynamy

Zadzwoń do nas +48 32 722 05 80

lek.med. Maria Bryła - Prezes Zarządu

Hospicjum Homo-Homini im. Św. Brata Alberta w Jaworznie

Stowarzyszenie Hospicjum Homo-Homini im. św. Brata Alberta w Jaworznie, oświadcza, że od 2010 roku współpracuje z firmą KOMSYS Sebastian Rusinek: Zakres współpracy obejmuje w m.in: Pakiet mMedica – pełne wsparcie merytoryczne dla użytkowników oprogramowania mMedica, bieżące usuwanie awarii oprogramowania, pomoc w rozwiązywaniu problemów z rozliczeniem świadczeń zdrowotnych z NFZ, w wykonywaniu comiesięcznych sprawozdań finansowych na podstawie wprowadzonych danych oraz w tworzeniu rachunków/ faktur do sprawozdań finansowych. Firma KOMSYS wykazuje się dużą sprawnością organizacyjną oraz wiedzą merytoryczną, a jakość udzielanych usług oraz ich skuteczność nie pozostawia żadnych zastrzeżeń. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę KOMSYS jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego bardzo dobrą współpracę

lek. stom. Katarzyna Podlecka-Koszyk - właściciel

NZOZ Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna

Współpraca z panem Sebastianem Rusinkiem reprezentującym firmę KomSys była profesjonalna. Obsługa informatyczna odbywała się na najwyższym poziomie, problemy które pojawiały się były rozwiązywane szybko i dokładnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń do firmy KomSys. Osobiście Pan Sebastian Rusinek prezentuje wysoki poziom kultury i dyskrecji. Nie zdarzyło się aby zostawił mnie z jakimś problemem samej sobie. Służył doradztwem i pomocą np. przy uzupełnieniu sprzętu komputerowego oraz wykonał szkolenie. Zgłaszane problemy i zadania były wykonywane bez zbędnej zwłoki i zawsze profesjonalnie. Kontakt telefoniczny był zawsze, nawet w sytuacjach nietypowych po godzinach pracy. Współpraca z firmą KomSys należała do przyjemnością, można było na Panu Sebastianie Rusinkowi polegać i czuć się bezpiecznie

mgr Mariola Marciniak - Dyrektor, mgr Danuta Kot - Z-ca Dyrektora

"MARIDAN" Opieka Środowiskowa

Rekomendujemy firmę KomSys Sebastian Rusinek, z którą współpracujemy od 2009 r. i dała się poznać z jak najlepszej strony. Cechująca ją sumienność , zaangażowanie i odpowiedzialność są zawsze gwarancją rzetelnej współpracy. Oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zadań oraz szybko reagującego na potrzeby klienta. Współpraca między naszymi firmami układa się pomyślnie, bez żadnych zastrzeżeń. Wszystkie powierzone zadania wykonywane są terminowo, z należytą starannością. Jesteśmy zadowolone ze współpracy z firmą KomSys i polecamy ją jako profesjonalnego partnera w zakresie obsługi informatycznej.

Joanna Wójcik

Uczestnik szkolenia "Program mMedica - Poziom Zaawansowany"

Szybko, sprawnie i na temat. Z czystym sumieniem polecam firmę KomSys.