Rozliczenia świadczeń z NFZ

Komsys > Service > Rozliczenia świadczeń z NFZ

Rozliczenia świadczeń z NFZ

Usługa rozliczenia NFZ to niezbędna usługa dla każdej placówki medycznej, która chce prowadzić swoją działalność zgodnie z obowiązującymi przepisami i otrzymywać wynagrodzenie za świadczone usługi medyczne. Dzięki usłudze rozliczenia NFZ, placówki medyczne mogą mieć pewność, że ich rozliczenia są przeprowadzane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, co pozwala na uniknięcie nieprzyjemnych konsekwencji finansowych i prawnych.

Usługa rozliczenia NFZ oferuje wiele korzyści dla placówek medycznych, takich jak:

  • kompleksowe wsparcie w procesie rozliczania świadczeń zdrowotnych w ramach kontraktu z NFZ.
  • wsparcie techniczne w zakresie obsługi wykorzystywanego programu rozliczeniowego mMedica.
  • tworzenie wydruków raportów i zestawień wspomagających proces rozliczania.
  • generowanie i wystawianie faktur i rachunków.       
  • wsparcie merytoryczne w zakresie wprowadzania i rozliczania świadczeń zdrowotnych. 

Jeśli prowadzisz placówkę medyczną i chcesz skorzystać z usługi rozliczenia NFZ, skontaktuj się z nami już dziś. Oferujemy profesjonalną obsługę, pełną zgodność z obowiązującymi przepisami i szybkie przetwarzanie rozliczeń. Dzięki nam, Twój biznes medyczny będzie prowadzony w sposób efektywny i zgodny z obowiązującymi normami.

Masz pytania do usługi ?

Zadzwoń

+32 722 05 80

Napisz

biuro@komsys.pl

Chcesz zamówić usługę ?

Skontaktuj się z nami

Omówimy szczegóły naszej usługi

Zapoznaj się z ofertą

Przygotujemy indywidualną ofertę

Zaakceptuj otrzymaną ofertę

Podpiszemy umowę i zaczynamy

Zadzwoń do nas +48 32 722 05 80

lek.med. Maria Bryła - Prezes Zarządu

Hospicjum Homo-Homini im. Św. Brata Alberta w Jaworznie

Stowarzyszenie Hospicjum Homo-Homini im. św. Brata Alberta w Jaworznie, oświadcza, że od 2010 roku współpracuje z firmą KOMSYS Sebastian Rusinek: Zakres współpracy obejmuje w m.in: Pakiet mMedica – pełne wsparcie merytoryczne dla użytkowników oprogramowania mMedica, bieżące usuwanie awarii oprogramowania, pomoc w rozwiązywaniu problemów z rozliczeniem świadczeń zdrowotnych z NFZ, w wykonywaniu comiesięcznych sprawozdań finansowych na podstawie wprowadzonych danych oraz w tworzeniu rachunków/ faktur do sprawozdań finansowych. Firma KOMSYS wykazuje się dużą sprawnością organizacyjną oraz wiedzą merytoryczną, a jakość udzielanych usług oraz ich skuteczność nie pozostawia żadnych zastrzeżeń. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę KOMSYS jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego bardzo dobrą współpracę

lek. stom. Katarzyna Podlecka-Koszyk - właściciel

NZOZ Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna

Współpraca z panem Sebastianem Rusinkiem reprezentującym firmę KomSys była profesjonalna. Obsługa informatyczna odbywała się na najwyższym poziomie, problemy które pojawiały się były rozwiązywane szybko i dokładnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń do firmy KomSys. Osobiście Pan Sebastian Rusinek prezentuje wysoki poziom kultury i dyskrecji. Nie zdarzyło się aby zostawił mnie z jakimś problemem samej sobie. Służył doradztwem i pomocą np. przy uzupełnieniu sprzętu komputerowego oraz wykonał szkolenie. Zgłaszane problemy i zadania były wykonywane bez zbędnej zwłoki i zawsze profesjonalnie. Kontakt telefoniczny był zawsze, nawet w sytuacjach nietypowych po godzinach pracy. Współpraca z firmą KomSys należała do przyjemnością, można było na Panu Sebastianie Rusinkowi polegać i czuć się bezpiecznie

mgr Mariola Marciniak - Dyrektor, mgr Danuta Kot - Z-ca Dyrektora

"MARIDAN" Opieka Środowiskowa

Rekomendujemy firmę KomSys Sebastian Rusinek, z którą współpracujemy od 2009 r. i dała się poznać z jak najlepszej strony. Cechująca ją sumienność , zaangażowanie i odpowiedzialność są zawsze gwarancją rzetelnej współpracy. Oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zadań oraz szybko reagującego na potrzeby klienta. Współpraca między naszymi firmami układa się pomyślnie, bez żadnych zastrzeżeń. Wszystkie powierzone zadania wykonywane są terminowo, z należytą starannością. Jesteśmy zadowolone ze współpracy z firmą KomSys i polecamy ją jako profesjonalnego partnera w zakresie obsługi informatycznej.

Joanna Wójcik

Uczestnik szkolenia "Program mMedica - Poziom Zaawansowany"

Szybko, sprawnie i na temat. Z czystym sumieniem polecam firmę KomSys.