mMedica

Komsys > Service > mMedica

mMedica

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Asseco Poland S.A w zakresie aplikacji mMedica,
świadczymy profesjonalną obsługę aplikacji mMedica.

Mmedica to innowacyjna usługa, która pozwala na prowadzenie działalności medycznej w sposób wydajny i zgodny z obowiązującymi przepisami. Mmedica to kompleksowe oprogramowanie medyczne, które umożliwia placówkom medycznym zarządzanie dokumentacją pacjentów, przetwarzanie faktur, planowanie wizyt oraz wiele innych funkcjonalności.

Usługa Mmedica oferuje wiele korzyści dla placówek medycznych, takich jak:

  • Efektywność - Mmedica umożliwia szybkie przetwarzanie danych pacjentów, co przyspiesza procesy diagnostyczne i lecznicze.

  • Zgodność z przepisami - Mmedica jest zgodna z obowiązującymi przepisami, co minimalizuje ryzyko nieprawidłowości i sankcji finansowych i prawnych.

  • Kompleksowość - Mmedica to kompleksowe oprogramowanie medyczne, które pozwala na zarządzanie wieloma aspektami działalności placówki medycznej.

  • Szybkość i łatwość obsługi - Mmedica jest łatwa w obsłudze, co minimalizuje czas przestoju i pozwala na szybszą realizację usług medycznych.                                                                

  • Bezpieczeństwo danych - Mmedica zapewnia bezpieczeństwo danych pacjentów, co minimalizuje ryzyko wycieku poufnych informacji.

Jeśli prowadzisz placówkę medyczną i chcesz skorzystać z usługi Mmedica, skontaktuj się z nami już dziś. Oferujemy profesjonalną obsługę, pełną zgodność z obowiązującymi przepisami i szybkie przetwarzanie danych pacjentów. Dzięki nam, Twój biznes medyczny będzie prowadzony w sposób efektywny i zgodny z obowiązującymi normami.

Masz pytania do usługi ?

Zadzwoń

+32 722 05 80

Napisz

biuro@komsys.pl

Chcesz zamówić usługę ?

Skontaktuj się z nami

Omówimy szczegóły naszej usługi

Zapoznaj się z ofertą

Przygotujemy indywidualną ofertę

Zaakceptuj otrzymaną ofertę

Podpiszemy umowę i zaczynamy

Zadzwoń do nas +48 32 722 05 80

lek.med. Maria Bryła - Prezes Zarządu

Hospicjum Homo-Homini im. Św. Brata Alberta w Jaworznie

Stowarzyszenie Hospicjum Homo-Homini im. św. Brata Alberta w Jaworznie, oświadcza, że od 2010 roku współpracuje z firmą KOMSYS Sebastian Rusinek: Zakres współpracy obejmuje w m.in: Pakiet mMedica – pełne wsparcie merytoryczne dla użytkowników oprogramowania mMedica, bieżące usuwanie awarii oprogramowania, pomoc w rozwiązywaniu problemów z rozliczeniem świadczeń zdrowotnych z NFZ, w wykonywaniu comiesięcznych sprawozdań finansowych na podstawie wprowadzonych danych oraz w tworzeniu rachunków/ faktur do sprawozdań finansowych. Firma KOMSYS wykazuje się dużą sprawnością organizacyjną oraz wiedzą merytoryczną, a jakość udzielanych usług oraz ich skuteczność nie pozostawia żadnych zastrzeżeń. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę KOMSYS jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego bardzo dobrą współpracę

lek. stom. Katarzyna Podlecka-Koszyk - właściciel

NZOZ Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna

Współpraca z panem Sebastianem Rusinkiem reprezentującym firmę KomSys była profesjonalna. Obsługa informatyczna odbywała się na najwyższym poziomie, problemy które pojawiały się były rozwiązywane szybko i dokładnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń do firmy KomSys. Osobiście Pan Sebastian Rusinek prezentuje wysoki poziom kultury i dyskrecji. Nie zdarzyło się aby zostawił mnie z jakimś problemem samej sobie. Służył doradztwem i pomocą np. przy uzupełnieniu sprzętu komputerowego oraz wykonał szkolenie. Zgłaszane problemy i zadania były wykonywane bez zbędnej zwłoki i zawsze profesjonalnie. Kontakt telefoniczny był zawsze, nawet w sytuacjach nietypowych po godzinach pracy. Współpraca z firmą KomSys należała do przyjemnością, można było na Panu Sebastianie Rusinkowi polegać i czuć się bezpiecznie

mgr Mariola Marciniak - Dyrektor, mgr Danuta Kot - Z-ca Dyrektora

"MARIDAN" Opieka Środowiskowa

Rekomendujemy firmę KomSys Sebastian Rusinek, z którą współpracujemy od 2009 r. i dała się poznać z jak najlepszej strony. Cechująca ją sumienność , zaangażowanie i odpowiedzialność są zawsze gwarancją rzetelnej współpracy. Oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zadań oraz szybko reagującego na potrzeby klienta. Współpraca między naszymi firmami układa się pomyślnie, bez żadnych zastrzeżeń. Wszystkie powierzone zadania wykonywane są terminowo, z należytą starannością. Jesteśmy zadowolone ze współpracy z firmą KomSys i polecamy ją jako profesjonalnego partnera w zakresie obsługi informatycznej.

Joanna Wójcik

Uczestnik szkolenia "Program mMedica - Poziom Zaawansowany"

Szybko, sprawnie i na temat. Z czystym sumieniem polecam firmę KomSys.